KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689256
nr 1268 9256
Stig Thiderman
(1920-1973), Sverige
Oljemålning, Tillskriven, ej Signerad. Olja på pannå, 60x90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:51:58
300 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr